Ehitustööd peavad olema algusest peale teostatud korrektselt ja heade materjalidega. Seda selleks, et ehitusmaterjalide kvaliteet säiliks samana pikka aega. Kui sise- ja välistööde viimistlust on kerge parandada, siis konstruktsioonides seda hiljem teha ei saa, kuna materjalide vahetus on väga keeruline ja kallis protsess.

Varjatud konstruktsioonide materjale näha ei ole, seepärast nende arvelt on võimalik kokku hoida – teiste sõnadega petta tellijat.  Samuti  on suureks riskiks ehitusfirma vale valik ja kogemuste puudumine.

Toome mõned näited:

Fotod 1, 2, 3. Korteri ärkliosas pragude tekkimise põhjuste uurimisel selgus, et ülemiselt rõdult mitme aasta jooksul lekkinud vee tõttu on täielikult hävinenud vahelae paneeli armatuur. Kui seda probleemi poleks õigeaegselt tuvastatud, oleks konstruktsiooni kokkuvarisemine võinud viia traagiliste tagajärgedeni.

Fotod 4, 5. Teostuse tehnoloogilised rikkumised ja materjalide vale kasutamine hoone fassaadi soojustamisel toob kaasa krohvikihi purunemise ja hoone konstruktsioonide üldseisukorra halvenemise.

Foto 6. Eramajas põranda ehitamisel  tõi vale tehnoloogia kasutamine kaasa põranda kandekonstruktsioonide mädanemise. Põrand on läbi vajunud ning konstruktsiooni elementidele tekkis majavamm.

Foto 7. Suurpaneelelamus sanktsioneerimata kandeseina lõigatud ava tõi kaasa paneelisidemete ja hoone konstruktsioonide stabiilsuse ning jäikuse rikkumise.

Foto 8. Ühe korterelamu katuse on torm täielikult ära viinud. Meie ettevõtte spetsialistide poolt läbiviidud ekspertiisi käigus on kindlaks tehtud, et selle juhtumi põhjuseks oli mitu aastat tagasi katuse renoveerimise käigus tehtud tehnoloogilised möödalaskmised.

Foto 9, 10, 11. Korteri sisekliima rikkumine ja ümberplaneerimise vead on kaasa toonud inimese tervisele väga kahjuliku hallituse ja seene tekke.