Firmast

 

Ettevõte OÜ Ehituskonsult Grupp asutati 2006 aastal eesmärgiga pakkuda klientidele kvaliteetset ehitusalast konsultatsiooni. 

 

Olles edukalt töötanud Euroopa turul, alustasime laienemist  mitte ainult geograafiliselt, vaid ka meie teenustelt. Käesolevaks ajaks on konsultatsioonide kõrval meie põhitegevuseks veel ehitus- ja tehniline järelevalve, ehitusobjektide, olemasolevate hoonete, rajatiste, seadmete ja toodete sõltumatu ekspertiiside läbiviimine ning projektide juhtimine.

 

Meie missioon on professionaalselt ja täiemahuliselt esindada tellija huve koostöös teiste ehitusprotsessis osalejatega.


Meie ülesanne - igas ehituse staadiumis hoiatada võimalike probleemide eest või leida optimaalne lahendus juba tehtud vigade parandamiseks. Firma spetsialistid töötavad Teiega kogu ehitusprotsessi kestel alates projekteerimisest kuni ehituse lõpuni.

Koostöö aitab Teil vältida ootamatuid komplikatsioone ja ettenägematuid kulutusi.

 

OÜ Ehituskonsult Grupp on Riiklikus Majandustegevuse registris registreeritud järgmiste teenuste pakkujana: 

 

Omanikujärelevalve - EEO000929.

Tegevusala liigid: sisekliima tagamine, süsteemide ehitamise omanikujärelevalve tegemine, üldehitusliku ehitamise omanikujärelevalve tegemine, veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteemide ehitamise omanikujärelevalve tegemine.

 

Ehitiste ekspertiiside tegemine (Ehitise audit) - EEK000458.
Tegevusala liigid: hoone ja selle juurde kuuluva küttesüsteemi, sh katlasüsteemi, ventilatsioonisüsteemi ja jahutussüsteemi ekspertiisi tegemine, kaugküttesüsteemide ekspertiisi tegemine, konstruktsioonide ja üldehitusliku ekspertiisi tegemine.


Me töötame Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

 

Meie ettevõte on 2011.a. ja 2012 finantsaastatel Krediidiinfo poot hinnatud kui „hea“ (А), ning 2013, 2014, 2015, 2016 ja 2017 finantsaastatel tulemuste alusel kui „väga hea“  (АA).
Kreditiinfo reiting on hinnang
, mis on määratakse ettevõtetele ning see põhineb aasta majandusliku, finants- ja laekunud maksude näitajate alusel. 

 

     

 

Kolme viimaste aasta tulemuste alusel on meie firma kiiresti kasvavate ettevõtete edetabelis Eesti Gaselli TOP.
Gasellettevõtted on ettevõtted,kes on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõte olulisi omadusi: paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid vähem kui  1% Eesti ettevõtetest on "gasellid".